KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14855175
nr 1485 5175
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, 51x60 cm, yttermått inklusive ram: 63x71 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:42:59
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner